PERDE YIKAMA

Perde yıkama sektöründe en son teknoloji ürünleriyle bu hizmeti sunan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibinde stor perdelerinizi itina ile yıkmakta ve temizlemektedir. Ücretsiz servis ağımızla yılın her günü dört mevsim sizlere hizmet sunan perde yıkama firmamız, stor perdelerinize ve diğer perde çeşitlerinize bulunan perde yıkama sonrası her türlü leke ve kirleri çıkarma konusunda uzmanlığını kanıtlamış durumdadır.

jet perde yıkama hizmetleri

STOR PERDE YIKAMA HİZMETLERİMİZ

Stor perde yıkama haricinde, zebra perde yıkama, kruvaze perde yıkama, tül perde yıkama, fon perde yıkama hizmeti veren Jet Stor Perde Yıkama Firması müşteri memnuniyeti ve insan sağlığını birinci öncelikleri arasında görerek verdiği hizmet kalitesini en üst çizgide tutmaya çalışmaktadır. Evimizi hoş ve güzel gösteren perdeler, hava şartlarına ve hane halkı tarafından kullanış biçimine göre zamanla kirlenir ve çirkin bir görünüme sahip olur. Kirlenen bu perdeler evin dekorasyonunu bozar ve evde bir huzursuzluk ortamı yaratır. Bütün bu sorunlarla karşılaşmamak için perdelerimizi düzenli bir şekilde yıkatmamız gerekmektedir. İstanbul perde yıkama firmaları daha yeni yeni bu hizmeti vermeye başlamış sa da Jet Perde Yıkama firması oyarak yıllardan beri müşterilerimize bu hizmeti vermekteyiz. Perdelerinizi kuru temizleme ve yıkama sayesinde ilk günkü gibi tertemiz bir şekilde yine bulunduğu yere asmaktayız.

İstanbul/daki stor perde yıkamacılar

İstanbul stor perde yıkama alanında faaliyet yürüten firmamız İstanbul stor perde yıkama firmaları arasında Avrupa yakasında en uygun fiyatlarda ve güvenilir stor perde yıkama hizmeti sunmaktadır. Ultrasonik stor perde yıkama makinası ile el değemeden stor perde yıkama ve stor perde temizliği yapmaktayız. Stor perde yıkama konusunda son derece yüksek tecrübe sahibi olan firmamız verdi hizmet kalitesi çerçevesinde, stor perde yıkama adına kullanılan en on yıkama yöntemleri ile kusursuz bir şekilde hizmet vermektedir. İstanbul genelinde stor perde yıkama firması olarak hizmet veren firmaların çoğu bildik yöntemlerle; firmaya getirilen stor perde yere yatırılır deterjan ve su karıştırılarak bir fırça yardımıyla yıkama yapılır ve çamaşır gibi sererler. Ama bizde kesinlikle böyle bir şey söz konusu değildir. Biz getirilen stor perdeleri ilk önce tozunu aldıktan sonra diğer aşamalara geçerek yıkama işlemine devam ederiz. Stor perdeler, diğer tül ya da kumaş türü perdelerden farklı olarak yıkama ya da temizlik aşamasında dikkat ve önem gerektiren perde çeşitleridir.

İstanbul'daki halı yıkamacılar

Halı Yıkama

Halılarınız tam otomatik halı yıkama makinaları ile profesyonel ekiplerimizce yıkanmaktadır.

stor perde yıkama

Perde Yıkama

Perde yıkama alanında stor perde yıkama hizmetlerimiz son sistem ekipmanlarla yıkanmaktadır.

koltuk yıkama hizmeti

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama hizmeti de sunan firmamız hijyenik kurallara uyarak koltuklarınızı temizlemektedir.

 halı temizliğinde lider firma

Halı Temizliği

Halı temizliği işinde her türlü halılarınız itina ile temizlenmekte ve ilk günkü gibi teslim edilmektedir.