Maltepe Halı Yıkama

Maltepe halı yıkama hizmetiyle siz değerli Maltepe halkımızın hizmetindeyiz. İstanbul gibi büyük bir yerleşim alanında nüfusun kalabalık olması doğal olarak ta bazı temizlik sorunlarını meydana getirmiştir. Bunları başında da ençok evlerde ve iş yerlerinde kullanmış olduğumuz hayatımızın vazgeçilmez eşyalarımızdan halılarımız gelmektedir. Halıların kullanılması sonucu zamanla kirlenmesi ve birer bakteri yuvasına dönüşmesi sonucu sağlık şartlarımızı zorlamaması için düzenli olarak belirli periyotlarda yıkanması veya temizlenmesi gerekmektedir. Maltepe ilçemizde yaşayan halkımız kendilerine bir telefon kadar yakın olan Maltepe halı yıkama firmamızı aradıkları zaman en kısa sürede ücretsiz servislerimiz ve uzman elamanlarımız tarafından evden ve iş yerlerinden halıları alınarak halı yıkama fabrikamızda uygun ve hijyenik koşullarda yıkanmaktadır.

 maltepe halı yıkama

Maltepe Halı Yıkama ve Perde Yıkama

İstanbul gibi metropol bir şehirde yerleşim birimleri ve gelişen binalaşma insanları ortak alanları birlikte kullanmaya zorlamıştır. Ortak alanların yüzlerce kişi tarafından kullanılması ister istemez yaşam alanını kısıtlamaktadır. Daha önceden bireysel olarak yaptığımız ev işlerimizin artık böyle bir alanda yapılmasını imkansız kılmıştır. Bunların başında da evde veya iş yerlerimizde kullanmış olduğumuz halılarımızdır. Halılarımız kirlendikten sonra halı yıkama veya halı temizleme işlemine tabii tutulması gerekmektadir. Bunun yapılabilmesi içinde uygun bir ortamın ve alana ihtiyaç duyulmaktadır. Günümüz şartlarında bu ihtiyacı karşılayacak Maltepe halı yıkama firmaları doğmuştur.

Firmamıza getirilen halılarınız tam otomatik halı yıkama ve halı kurutma makinalarında sağlıklı bir ortamda yıkandıktan sonra özel olarak hazırlanmış kurutma odalarında kurutulup havalandırıldıktan sonra poşetlenerek yine ücretsiz servislerimiz tarafından adresinize sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir.