Kadıköy Halı Yıkama

Kadıköy halı yıkama alanında yılın her günü hizmet veren Jet Halı Yıkama yaz, kış, bahar, sonbahar dört mevsim hizmetinizde olmaya devam etmektedir. Kışın halalarınız mı kirlendi?, acil yıkanmasımı gerekiyor?, çözüm size bir telefon kadar yakın bulunan halı yıkama firmamızda. Son zamanlarda uygun şartların oluşması sonucu yılın her günü halı yıkama fırsatını bulablirsiniz. Özel aparatlarla donatılmış halı yıkama fabrikamızda hertürlü halılarınız halılarınız itina ili yıkanmakta, kurutulmakta ve size teslim edilmektedir.

 kadıköy halı yıkama

Kadıköy Halı Yıkama ve Perde Yıkama

Bir konuda siz değerli müşterilerimizin dikkatini çekmek isteriz. İstanbul genelinde yüzlerce Kadıköy halı yıkama firması bulunmaktadır.Kadıköy'de ki bu firmalar arasında pek hazı gerçekten işine gereken özeni ve önemi göstermektedir. Çoğunun müşteri kazanma yöntemleri çok farklıdır. Halılarınızı çeşitli vaatler vererek yıkamak için ellerinden gelen bütün oyunları oynarlar ama iş halı yıkamaya geldiğinde tam bir fiyaskoyla sonuçlanır. Nedeni sezden aldıkları halıları fason olarak halı yıkama yapan oto yıkamacılara yıkatırlar. Bilinçsiz şekilde yıkanan halılar ise kullanılamaz hale gelmektedir.

Bu tür durumlarla karşı karşıya kalmamak için bizim size karşı olan ilk görevimiz halılarınızı bize veya başka bir firmaya yıkatmadan önce bir araştırma içerisine girmenizi sağlamak. Eğer araştırıp aldığınız sonuçlar neticesinde halılarınızdan memnun kalırsanız problem yok demektir.Araştırmadan halılarınızı verdiğiniz firmalar kullandıkları deterjan veya yöntem sayesinde halılarınızı daha kötü duruma getirebilir hatta tamiri mümkün olmayan bir duruma sokabilir.