İSTANBUL HALI YIKAMA FABRİKALARI

Halı yıkama firmaları içerisisnde İstanbul genelinde en çok tercih edilen ve en güvenilir halı yıkama firması Jet Halı Yıkama fabrikası olarak ücretsiz servislerimiz istenilen her yere en kısa zamanda gelip verilen adreslerden halılarınızı teslim alıp halı yıkama fabrikamıza getirmektedirler. Bölgelererimiz olarak kesintisiz halı yıkama, perde yıkama ve koltuk yıkama hizmeti sunduğumuz ilçelerimiz Adalar, Avcılar, Bakırköy, Beşiktaş, Beyoğlu, Çekmeköy, Eyüp, Güngören, Kartal, Pendik, Silivri, Şile, Ümraniye, Arnavutköy, Bağcılar, Başakşehir, Beykoz, Büyükçekmece, Esenler, Fatih, Kadıköy, Küçükçekmece, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şişli, Üsküdar, Ataşehir, Bahçelievler, Bayrampaşa, Beylikdüzü, Çatalca, Esenyurt, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Maltepe, Sarıyer, Sultangazi, Tuzla, Zeytinburnu ilçelerimizdir.

jet halı yıkama Fabrikaları

JET HALI YIKAMA FABRİKASI

İstanbul halı yıkama fabrikaları son yılların en önemli bir iş sektörüne hizmet vermektedir. Gün geçtikçe gelişen ve nüfusun yoğun bir şekilde arttığı illerimizden biri olan İstanbul, hızla artan nüfus yoğunluğu ve doğal olarak yeni yerleşim yerlerinin oluşması sonuçunda metropol bir kent haline dönüşmüştür. Bu artışa paralel olarak doğan hizmet sektörü içerisinde halı yıkama sektörü geniş bir yer kaplamaktadır. Halı yıkama fabrikaları bu anlamda kendilerini sürekli geliştirip teknolojiye ayak uydurarak ayakta kalabilmelerini sağlamaktadırlar.

İstanbul halı yıkama fabrikaları içerisinde de kendi aralarında rekabetin tavan yaptığı bir dönemde, her fabrika nekadar kendini geliştirirse okadr pastadan pay almaya hak kazanacaktır. Bizde Jet Halı Yıkama Fabrikası olarak bu pastadan en fazla pay alabilmek için yılların verdiği deneyimle kendimizi sürekli geliştirip daha yeni teknolojik imkanları kullanmaktayız.

İstanbul'daki halı yıkamacılar

Halı Yıkama

Halılarınız tam otomatik halı yıkama makinaları ile profesyonel ekiplerimizce yıkanmaktadır.

stor perde yıkama

Perde Yıkama

Perde yıkama alanında stor perde yıkama hizmetlerimiz son sistem ekipmanlarla yıkanmaktadır.

koltuk yıkama hizmeti

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama hizmeti de sunan firmamız hijyenik kurallara uyarak koltuklarınızı temizlemektedir.

 halı temizliğinde lider firma

Halı Temizliği

Halı temizliği işinde her türlü halılarınız itina ile temizlenmekte ve ilk günkü gibi teslim edilmektedir.