HAKKIMIZDA

Hizmet bölgelererimi olarak kesintisiz halı yıkama, perde yıkama ve koltuk yıkama hizmeti sunduğumuz ilçelerimiz Adalar, Avcılar, Bakırköy, Beşiktaş, Beyoğlu, Çekmeköy, Eyüp, Güngören, Kartal, Pendik, Silivri, Şile, Ümraniye, Arnavutköy, Bağcılar, Başakşehir, Beykoz, Büyükçekmece, Esenler, Fatih, Kadıköy, Küçükçekmece, Sancaktepe, Sultanbeyli, Şişli, Üsküdar, Ataşehir, Bahçelievler, Bayrampaşa, Beylikdüzü, Çatalca, Esenyurt, Gaziosmanpaşa, Kağıthane, Maltepe, Sarıyer, Sultangazi, Tuzla, Zeytinburnu ilçelerimizdir.

jet halı yıkama hakkımızda

JET HALI YIKAMA

2005 yılında halı yıkama sektörüne giriş yapan Jet Halı Yıkama kurulduğu günden bu yana güvenilir hizmet kalitesini kendisine ilke edinmiş, müşteri memnuniyeti ve insan sağlığı konusunda ilkelerinden asla taviz vermeyen istanbul halı yıkama fabrikaları arasında en kısa zamanda kendisini teknolojiyle bütünleştirip "kaliteli ve güvenilir hizmet değerli müşteri sloganıyla" İstanbul halı yıkama firmaları arasında ençok tercih edilen firma özelliğini elinde bulundurmaktadır.

Jet Halı Yıkama son teknoloji ürünü tam otomatik halı yıkama makinaları,halı silkme makinaları,halı kurutma makinaları ve halı paketleme makinaları ile profesyonel halı yıkama uzmanlarıyla tam kapasite hizmet vermektedir. Yaptığı hizmette kalite sınırlarının en üst çıtasını zorlayan bir anlayışla çalışan firmamız verdiği güvenilir halı yıkama kalitesiyle bünyesinde binlerce kayıtlı müşterisini barındırmaktadır.

Hizmetlerimiz

Hayı yıkama fabrikamızda halı yıkama, stor perde yıkama, koltuk yıkama ve diğer perde yıkama alanında hizmet vererek siz değerli halkımızın yanında ve çözüm ortağı omaya devam etmekteyiz. Güvenilir bir firma olma grurunu yaşamayı siz değerli müşterilerimize borçlu olmanın bilinciyle sizlere daha iyi hizmet sunmanın gayreti içerisindeyiz.

İstanbul'daki halı yıkamacılar

Halı Yıkama

Halılarınız tam otomatik halı yıkama makinaları ile profesyonel ekiplerimizce yıkanmaktadır.

stor perde yıkama

Perde Yıkama

Perde yıkama alanında stor perde yıkama hizmetlerimiz son sistem ekipmanlarla yıkanmaktadır.

koltuk yıkama hizmeti

Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama hizmeti de sunan firmamız hijyenik kurallara uyarak koltuklarınızı temizlemektedir.

 halı temizliğinde lider firma

Halı Temizliği

Halı temizliği işinde her türlü halılarınız itina ile temizlenmekte ve ilk günkü gibi teslim edilmektedir.