Eyüp Halı Yıkama

Eyüp halı yıkama denince akla ilk gelen firma olma özelliğini elinde bulunduran Jet Halı Yıkama bu özelliğe layık ola bilme adına doğru, dürüst, tam hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkesinden taviz vermemektedir. İstanbul'un güzide ilçelerimizden biri olan Eyüp yerleşim alanı olarakta kalabalık bir ilçe olma özelliği taşımaktadır. Nüfus kalabalık olunca insanlaırımızın değişik gereksinimleri hasıl olmaktadır. Bunların başında da oturdukları veya çılıştıkları işyerlerinde kullandıkları halılar gelmektedir.

 Eyüp halı yıkama

Eyüp Halı Yıkama ve Perde Yıkama

Eyüp'te halı yıkama için en çok tercih edilen firmamız profesyonel halı yıkama alanında uzmanlaşmış bir firmadır.Halılarınız servislerimiz sayesinde alınarak firmamıza geldiğinde yapılan barkodlama yani fişleme işinin ardından öncelikle türlerine göre ayrılmakdarı. Ayrım işleminin ardından halılar toz alma makinasından geçirilerek üzerindeki kaba tozlardan arındırılır. Daha sonra tam otomatik halı yıkama makinalarımızca yıkandıktan sonra teknolojik donanımlı halı sıkma makinalarımızda sıkılmakta ve özel dizayn edilmiş kurutma odalarında kurutulmaya bırakılmaktadır.

Halılarınızı güvenli ellere teslim etmek istiyorsanız halı yıkama konusunda lider firma Eyüp Halı Yıkama sizin ikinci adresiniz olmaya devam ediyor. Gözünüz gibi baktığınız halılarınızı gözümüz gibi bakma sözü veriyor ve temizlenmiş, pırıl pırıl ilk günkü gibi size teslim etmeyi tahattüt ediyoruz. Çözüm ortağınız olma yolunda her türlü halı, kilim, halıfleks gibi kullandığınız ürünlerin yıkanması temizlenmesi ve dezenfekte edilmiş bir şekilde size teslim edilmesi için bizimle irtibata geçiniz.