Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt halı yıkama firmaları arasında tam otomatik makinalar ve profeyonel ekiplerimiz tarafından halılarınızı yıkamaktan mutluluk duymaktayız. Bir telefon kadar yakınınızda bulunan Jet Halı Yıkama evinizden veya iş yerinizden ücretsiz ve yaygın servis ağımızla halılarınızı almakta ve yıkama ve temizleme aşamasından sonra yine servislerimizle kapınıza kadar getirilip teslim edilmektedir. Diger firmalar gibi sadece yaz mevsiminde değil aksine dörtm evsim ve 365 gün halılarınızı yakamaktayız.

 Esenyurt halı yıkama

Esenyurt Halı Yıkama ve Perde Yıkama

Uzun yıllardan beri Esenyurt halı yıkama alanında hizmet veren firmamız, yaptığı işin bilincinde olup işini tam anlamıyla yapmanın gayreti içerisindedir.Verdiği hizmetten müşterilerini memnun edebilmek için yaptığı AR-GE çalışmalarıyla daha fazla nasıl hizmet verebillenin çabası içerisindedir. İstanbul'un nezih ilçelerinden birisi olan Esenyurt gelişmiş yapılaşmanın ve kalabalık nüfusun olduğu yerlerimizden bridir. Nüfus çoğaldıkça yeni hizmet sektörleri çoğalmış çoğalan bu sektörlerin başında da halı yıkama firmaları gelmektedir.

Biz herşeyden önce müşteri memnuniyeti ve yine müşteri sağlığını ön planda tutan bir firmayız. Bizim için müşteri memnuniyeti ve sağlığı herşeyden önelmidir. Kulandığımız makinalardan tutun en son paketleme aşamasına kadar en ince detayı bile atlamadan halılarınız titizlikle yıkanmaktadır. Halıları teslim ederken müşterilerimizin yüzündeki tebessümlerin bizim için paha biçilmez bir değeri vardır. Bu değere layık olabilme adına halı yıkama konusunda üzerine durduğumuz değerlerden taviz mermemeyi kendisine ilke edinmiş bir firma olma gayretindeyiz. Müşteri verse bizde varıs aksi taktirde fason halı yıkayanlar ve kaldırım altı çalışanlardan hiç bir farkımız kalmayacaktır.