Çekmeköy Halı Yıkama

Çekmeköy halı yıkama alanıda faliyet gösteren Jet Halı Yıkama yıllardan beri verdiği hizmetlerini her geçen gün artırmanın gururunu yaşamaktadır. Halılarınızı kaldırım altı halı yıkamacılar veya oto yıkamada halı yıkayan firmalar gibi uygunsuz koşullarda ve hijyenik ortamdan uzak mekanlarda değil özel olarak halı yıkama fabrikası için dizayn edilmiş alanlarda tam otomatik makinalarla hijyenik ve sağlık kurallarına uygun olarak yıkamaktadır.

 Çekmeköy halı yıkama

Çekmeköy Halı Yıkama ve Perde Yıkama

istanbul gibi büyük bir yerleşim alanında nüfusun kalabalık olması doğal olarak ta bazı temizlik sorunlarını meydana getirmiştir. Bunları başında da ençok evlerde ve iş yerlerinde kullanmış olduğumuz hayatımızın olmazsa olmazlarından halılarımız gelmektedir. Halıların kullanılması sonucu zamanla kirlenmesi ve birer bakteri yuvasına dönüşmesi sonucu sağlık şartlarımızı zorlamaması için düzenli olarak belirli periyotlarda yıkanması veya temizlenmesi gerekmektedir.Çekmeköy halı yıkama olarak ilçemizde yaşayan halkımız kendilerine bir telefon kadar yakın olan Çekmeköy halı yıkama firmamızı aradıkları zaman en kısa sürede ücretsiz servislerimiz ve uzman elamanlarımız tarafından evden ve iş yerlerinden halıları alınarak halı yıkama fabrikamızda uygun ve hijyenik koşullarda yıkanmaktadır.

Firmamıza getirilen halılarınız tam otomatik halı yıkama ve halı kurutma makinalarında sağlıklı bir ortamda yıkandıktan sonra özel olarak hazırlanmış kurutma odalarında kurutulup havalandırıldıktan sonra poşetlenerek yine ücretsiz servislerimiz tarafından adresinize sorunsuz bir şekilde teslim edilmektedir.