Çatalca Halı Yıkama

Çatalca halı yıkama firmaları arasında faliyet gösteren Jet Halı Yıkama, yıllardan beri verdiği hizmetlerini her geçen gün artırmanın gururunu yaşamaktadır. Halılarınızı kaldırım altı halı yıkamacılar veya oto yıkamada halı yıkayan firmalar gibi uygunsuz koşullarda ve hijyenik ortamdan uzak mekanlarda değil özel olarak halı yıkamafabrikası için dizayn edilmiş alanlarda tam otomatik makinalarla hijyenik ve sağlık kurallarına uygun olarak yıkamaktadır.

 Çatalca halı yıkama

Çatalca Halı Yıkama ve Perde Yıkama

Her Çatalca halı yıkama fabrikası halılarınızı gerçek anlamda yıkamayabilir. Çünkü bazı halı yıkama firmaları günü kurtarma derdine düşmüştür. Yeterki iş olsunda nasıl yıkanırsa yıkansın hesabı güderek işine ve verdiği emeğe saygı duymamaktadır.Buda yetmiyormuş gibi halısını yıkadığı müşterisinin sağlığını ve bütçesini hiçe saymaktadır. Günümüz şartlarında halıların hiçde küçümsenemeyecek kadar pahalı olduğunu düşünürsek ki öyledir sürekli halı alamayacağımıza göre elimizdeki halıların değerini bilmek gerekir.

Biz herşeyden önce müşteri memnuniyeti ve yine müşteri sağlığını ön planda tutan bir Çatalca halı yıkama firmayız.Bizim için müşteri memnuniyeti ve sağlığı herşeyden önelmidir. Kllandığımız makinalardan tutun en son paketleme aşamasına kadar en ince detayı bile atlamadın halılarınız titizlikle yıkanmaktadır. Çatalca'da halıları teslim ederken müşterilerimizin yüzündeki tebessümlerin bizim için paha biçilmez bir değeri vardır.