Bahçelievler Halı Yıkama

Bahçelievler halı yıkama fabrikaları sürekli gelişen bir sektörde faaliyet göstermekte olduğu için birbirleri ile sürekli rekabet halinde olmak zorundalar. Bur ekabet sonrası ipi gögüsleyen Bahçelievler halı yıkama firması Jet Halı Yıkama olmuştur. Her türlü şartlarda rakiplerini geride bırakarak Bahçelievler ilçemizde en çok tercih edilen halı yıkama fabrikasıdır. İstanbul'un en güzel ilçelerinden biri olan, Bahçelievler halkı daha önceleri yani halı yıkama firmaları ile tanışmazdan önce özelliklede ev hanımlarının korkulu rüyası olan halılar Bahçelievler halı yıkama firmalarının kuruluşuyla artık korkulu olmaktan çıkmış gönül rahatlığıyla halılarını yıkatabilmenin avantajını yaşamaktadırlar.

 bahçelievler halı yıkama

Bahçelievler Halı Yıkama ve Perde Yıkama

Eskiden mahalle sakeinleri imece usulü birleşerek kendi halılarını balkonlarda, teraslarda veya bahçelerde halılarını yıkamaktaydılar. O zamanlarda sadece halı yıkama denilince akla gelen tek şey halıları suda ıslayıp üzerine deterjan döktükten sonra bol bol fırçalamak ve sonra durulayıp bir yerlere asarak kurutma işlemine geçmekti. Ancak kuruduktan sonra pekte hoş olmayan durumlarla karşılaşmamak içten bile değildi. Çünkü kullanılan temizlik malzemelerinde ya çamaşır suyu katkısı bulunmakta yada kalitesiz malzemelerle halıların renginde ve şeklinde değişiklikler olmaktaydı.

Bu durmdan rahatsız olan ev hanımları daha rahat, daha temiz ortamda ve sağlıklı bir şekilde halılarını yıkatmanın yolunun Bahçelievler halı yıkama fabrikalarında olduğunun farkına vardılar. Artık eskisi gibi rengi giden halılar olmuyor, veya özelliği kaybolan halılar yok artık. Ama bunların oluşabilmesi için doğru zamanda doğru şartlarda Bahçelievler halı yıkama firmaları bulmaktan geçer. Biz iddia ediyoruz, bizim gibi itinalı, bizim gibi sağlıklı, bizim gibi hijyenik bir ortamda halılarınıza zarar vermeden yıkayan tek bir firma bulamayacaksınız.