Ataşehir Halı Yıkama

Ataşehir halı yıkama firmaları arasında tam otomatik makinalar ve profeyonel ekiplerimiz tarafından halılarınızı yıkamaktan mutluluk duymaktayız. Bir telefon kadar yakınınızda bulunan Jet Halı Yıkama evinizden veya iş yerinizden ücretsiz ve yaygın servis ağımızla halılarınızı almakta ve Ataşehir halı yıkama ve temizleme aşamasından sonra yine servislerimizle kapınıza kadar getirilip teslim edilmektedir. Diger firmalar gibi sadece yaz mevsiminde değil aksine dörtm evsim ve 365 gün halılarınızı yakamaktayız.

 ataşehir halı yıkama

Ataşehir Halı Yıkama ve Perde Yıkama

Uzun yıllardan beri Ataşehir'de halı yıkama alanında hizmet veren firmamız, yaptığı işin bilincinde olup işini tam anlamıyla yapmanın gayreti içerisindedir. Verdiği hizmetten müşterilerini memnun edebilmek için yaptığı AR-GE çalışmalarıyla daha fazla nasıl hizmet verebillenin çabası içerisindedir. İstanbul'un nezih ilçelerinden birisi olan Ataşehir gelişmiş yapılaşmanın ve kalabalık nüfusun olduğu yerlerimizden bridir. Nüfus çoğaldıkça yeni hizmet sektörleri çoğalmış çoğalan bu sektörlerin başında da halı yıkama firmaları gelmektedir.

Biz herşeyden önce halı yıkama hizmetinde müşteri memnuniyeti ve yine müşteri sağlığını ön planda tutan bir firmayız. Bizim için müşteri memnuniyeti ve sağlığı herşeyden önelmidir. Kllandığımız makinalardan tutun en son paketleme aşamasına kadar en ince detayı bile atlamadın halılarınız titizlikle yıkanmaktadır. Halıları teslim ederken müşterilerimizin yüzündeki tebessümlerin bizim için paha biçilmez bir değeri vardır. Bu değere layık olabilme adına halı yıkama konusunda üzerine durduğumuz değerlerden taviz mermemeyi kendisine ilke edinmiş bir firma olma gayretindeyiz. Müşteri verse bizde varıs aksi taktirde fason halı yıkayanlar ve kaldırım altı çalışanlardan hiç bir farkımız kalmayacaktır.